Zastřešení bazénů, bazénové zastřešení bazénu

Nedílnou součástí každého bazénu je zastřešení bazénů, zastřešení bazénové, které Vám výrazně prodlouží koupací sezónu. Zastřešení bazénů sníží odpar vody, zabrání padání nečistot a ochrání před nechtěným pádem do bazénu. Bazénové zastřešení bazénu umožní koupání i za nepříznivého počasí. Bazénové zastřešení usnadní čištění, celkovou údržbu bazénu, podstatně sníží veškeré náklady, které jsou potřebné na jeho provoz.

Zastřešení bazénů výroba

Bazénové zastřešení bazénů se vyrábí v různé délce, šířce, tvaru, dle velikosti bazénu, nebo podle požadavku zákazníka. Nosná konstrukce zastřešeních k bazénům je vyrobena z hliníkových eloxovaných profilů o průměru 50mm. Jako zasklívací materiál jsou k zastřešením použité polykarbonátové desky. Pojezdové kolejnice pro posuv každého segmentu zastřešeného bazénu jsou odstupňované, nebo průběžné. V případě volného prostoru za bazénem je možné kolejnice zastřešení prodloužit, pro možnost posunu zastřešeních mimo bazén.

Bazénové zastřešení bazénů podchozí

Zastřešení bazénů podchozí nabízí více volného prostoru pod zastřešením. Uvnitř podchozího zastřešeného bazénu je umožněn konfortní, pohodlný volný pohyb osob pod zastřešením, který je možné využít pro posezení s rodinou, nebo přáteli i za velmi nepříznivého počasí. Nevýhodou tohoto typu bazénového zastřešení jsou vyšší pořizovací náklady, větší nároky na volný prostor v těsném okolí u všech typů takto zastřešených bazénů.

Bazénové zastřešení bazénů nepodchozí

Zastřešení bazénů nepodchozí slouží pouze jako samostatný kryt bazénu. Výhodou nepodchozích zastřešeních bazénů je nízká, přijatelná pořizovací cena. Předností zastřešení je, že klade malé nároky na volný prostor v těsném okolí u zastřešeného bazénu. Zastřešení nepodchozí svou výškou neruší estetický vzhled Vaší zahrady.

Bazénové zastřešení bazénů pro bazén

Pro Váš bazén nabízíme zastřešení bazénů nepodchozí, obloukové, nebo atypické. V případě Vašeho zájmu o cenovou nabídku na zastřešení bazénu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat!! Vaši cenovou nabídku na bazénové zastřešení bazénu Vám vypracujeme a obratem odešleme, včetně dopravy a montáže na Váš bazén.

Zastřešení bazénů lze instalovat na všechny typy bazénů