Bezchlorová úprava vody

Bezchlorová úprava vody je vhodná pro všechny typy nadzemních, nebo zapuštěných bazénů. Bezchlorová úprava bazénové vody výrazně usnadní péči o bazénovou vodu, sníží používání bazénové chemie a ušetří nemalé finanční náklady, které jsou nutné na provoz každého zahradního bazénu. S bezchlorovou úpravou vody UV lampou bude Vaše bazénová voda účinně, bezpečně dezinfikována a získáte tak vodu vysoké kvality.

Bezchlorová úprava vody UV lampy

Bezchlorová úprava vody UV lampy vydávají UV-C ultrafialové záření, které má baktericidní účinky, zabíjí bakterie. Bezchlorová UV lampa poskytuje čistou, čerstvou a průzračnou vodu jednoduchým, účinným způsobem, který je ohleduplný k životnímu prostředí. Voda je pumpována skrz jednotku UV lampy. Uvnitř je voda vystavena záření UV-C s vlnovou délkou, které vydává speciální UV lampa. Toto zařízení zabíjí bakterie, viry a ostatní jednoduché organismy a zabraňuje jejich množení. V důsledku délky jednotky je voda vystavena větší dávce záření po zvláště dlouhou dobu. Nerezový vnitřek UV lampy kromě toho odráží UV-C záření a tím se zvyšuje účinnost přístroje až o 35%. Vnitřek vyrobený z nerezové oceli je elektrolyticky zušlechtěn a to zabraňuje nečistotě ulpívat na povrchu a udržuje maximální odrazivost záření. Další předností bezchlorové úpravy vody je výrazné snížení dávkování bazénové chemie, zejména chloru. Voda není vůbec cítit chlorovým zápachem a je vhodná ke koupání pro všechny osoby, které mají alergickou reakci na používání chloru ve vodě.

Bezchlorová úprava vody - hlavní výhody UV lampy

- získává se čerstvá, čistá a průzračná voda
- voda se účinně a bezpečně dezinfikuje
- bazénová voda je chráněna proti patogenním organizmům
- minimalizuje se tvorba plísní, bakterií a řas
- může se snížit obsah chlóru a ostatních chemikálií o 80%
- zabraňuje se vznik chlorového zápachu a podráždění kůže a očí (červené oči)
- postup je ohleduplnější k životnímu prostředí ve srovnání s tradičními metodami

Účinnost bezchlorové úpravy vody UV lampa

- až o 35% vyšší účinnost v důsledku vnitřního odrazu
- elektrochemicky zušlechtěný nerezový odrazový vnitřek, což minimalizuje usazování nečistot
- bezchlorová UV lampa s dobou životnosti 8000 hodin
- snadná instalace, údržba a čištění bezchlorové UV lampy

Mimořádná akce - bezchlorová úprava vody - UV lampa SP-V 2x85W - výprodej skladu!

UV lampa SP-V 2x85W je vhodná pro bazény středních a velkých objemů. Prodáváme za velmi výhodnou cenu v rámci výprodeje našich skladových zásob! Pro zvýhodněnou cenu UV lampy v akci, nás neváhejte kontaktovat!!

Bezchlorová úprava vody UV lampa SP-I 16W, UV lampa SP-II 40W, SP-III 65W

UV lampa SP-I

 

Bezchlorová UV lampa SP-I 16W - cena 8490,- Kč vč. DPH + montáž UV lampy zdarma!

Bezchlorové UV lampy SP-I 16W zajistí bezchemickou - bezchlorovou udržbu vody pro různé bazény a vířivé vany. Doporučený optimální průtok 6m3/h, do maximálního objemu 15m3 vody.

 

UV lampa SP-II

 

Bezchlorová UV lampa SP-II 40W - cena 10490,- Kč vč. DPH + montáž UV lampy zdarma!

Bezchlorové UV lampy SP-II 40W zajistí bezchemickou - bezchlorovou udržbu vody pro různé bazény a vířivé vany. Doporučený optimální průtok 9m3/h, do maximálního objemu 25m3 vody.

 

UV lampa SP-III

 

Bezchlorová UV lampa SP-III 65W - cena 12490,- Kč vč. DPH + montáž UV lampy zdarma!

Bezchlorové UV lampy SP-III 65W zajistí bezchemickou - bezchlorovou udržbu vody pro různé bazény a vířivé vany. Doporučený optimální průtok 12m3/h, do maximálního objemu 40m3 vody.