Bazénový protiproud Elegance 70

Bazénový protiproud je žádané bazénové příslušenství, které nám umožní relaxační plavání v bazénu. Mezi oblíbené bazénové protiproudy patří např. bazénový protiproud Elegance 70, který má výborný poměr kvalita, výkon, cena. Protiproudy jsou stále více žádané, protože nám výrazně rozšiřují možnosti sportovního využití u každého bazénu. Bazénový protiproud Elegance lze nainstalovat do všech typů zapuštěných bazénů.

Bazénový protiproud Elegance 70m3/hod

Vestavěný protiproud Elegance 70 m3/hod je možné použít pro všechny bazény typu plastové, laminátové, nebo fóliové. Protiproud se skládá z výkoného čerpadla, včetně uzavíracích ventilů, čelní masky, tlačítka spínání protiproudu, přisávání vzduchu a elektropneumatického spínání. V zařízení je možné regulovat intenzitu proudu vody a přisávání vzduchu, to vše na trysce o průměru 40 mm, která je též směrově nastavitelná. Tato tryska je spolu se sáním a pneumatickým spínačem v čelním krytu zařízení, které umožňuje snadné a pohodlné ovládání přímo z bazénu. Propojovací potrubí, kolena, fitinky nejsou základní součástí dodávky bazénového protiproudu.

Bazénový protiproud Elegance 70 obsahuje

ČELNÍ PANEL PROTIPROUDU
ČERPADLO PROTIPROUDU
2x UZAVÍRACÍ VENTILY
ELEKTROPNEUMATICKÉ SPÍNÁNÍ S JISTÍCÍM PRVKEM

Protiproud Elegance 70 - technické informace

NAPĚTÍ 400V
VÝKON ČERPADLA 70m3/hod
PŘÍKON 2,2kW
TRYSKA 40mm

Bazénový protiproud Elegance 70 výprodej!!!

Mimořádná nabídka na bazénový protiproud Elegance 70. Jedná se o velký výprodej skladových zásob, kdy vám můžeme nabídnout vysoce kvalitní a výkonný protiproud Elegance 70 za velmi výhodnou cenu!! Pro více informací o naší cenové akci zaměřené na bazénové protiproudy Elegance nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Foto bazénový protiproud Elegance