Slaná úprava vody

Slaná úprava vody představuje další možnost, jak je možné upravit bazénovou vodu v bazénu. Bazénové slané úpravy vody v bazénu je možné dosáhnout instalací zařízení tzv. solničky - solonizační jednotky a rozpuštění potřebného množství soli v bazénové vodě. Slané úpravy vody je dosaženo pomocí elektrického proudu o bezpečném napětí v elektrolitické cele solničky - solonizační jednotky ve které dochází k procesu elektrolýzy a následné tvorbě plynného chlóru, který je rozpuštěn v bazénové vodě a vzniká kyselina chlorná. Při procesu elektrolýzy vznikají další účinné látky jako jsou například ozón, kyslík, které mají vliv na kvalitu vody.

Bazénová slaná úprava vody

Bazénová slaná úprava vody je mírně slaná bazénová voda, která spolehlivě níčí různé organismy, bakterie a řasy, které se běžně vyskytují v bazénové vodě. Zařízení slané úpravy vody produkuje mírně slanou vodu, která má koncentrací cca 0,5% soli, která je rozpuštěná v bazénové vodě. Koncentrace soli v bazénové vodě je mnohonásobně menší, než kterou obsahuje pravá mořská voda! Před spuštěním zařízení na slanou úpravu vody je nutné v bazénu rozpustit bazénovou sůl, která se do bazénu dávkuje v množství 5kg soli na 1000 litrů vody. Například v zahradním bazénu který má objem 20m3 vody je nutné v bazénové vodě rozpustit 100kg soli.

Instalace bazénové solonizační jednotky slané úpravy vody

Montáž, instalace a připojení slaných solonizačních jednotek slané úpravy vody se provádí do bazénových rozvodů za pískovou filtraci jako poslední koncové zařízení v bazénové technologii. Provoz slané solonizační jednotky je souběžný s provozem pískové filtrace. Automatické zapnutí a vypnutí obou zařízení lze vyřešit časovací zásuvkou. V případě zakoupení zařízení na slanou úpravu vody nabízíme odbornou montáž zdarma!!!

Prodej solonizační jednotky, slaná úprava bazénové vody

Prodej různé solonizační jednotky, slaná úprava bazénové vody včetně odborné montáže do Vaší bazénové technologie, kterou Vám nabízíme zdarma! Na trhu je mnoho zařízení na slanou úpravu vody, které se liší svým výkonem - produkcí chlóru, výbavou a životností. V případě zájmu o pořízení kvalitní slané upravy vody do bazénu nás neváhejte kontaktovat. Navrhneme Vám vhodnou solonizační jednotku včetně montáže a zapojení.

Prodáváme kvalitní zařízení pro bazénovou slanou úpravu vody