Automatické bazénové vysavače Dolphin

Prodáváme značkové automatické bazénové vysavače Dolphin, které se vyznačují velmi vysokou kvalitou čištění a dlouhou životností. Na všechny bazénové vysavače Dolphin plně zajišťujeme veškerý záruční a pozáruční servis, včetně prodeje náhradních dílů na vysavače. Široká nabídka bazénových vysavačů, bazénové vysavače Dolphin Spring, automatické bazénové vysavače Dolphin Supreme M3, bazénové vysavače Dolphin 2001, bazénové vysavače Dolphin Supreme M4, automatické bazénové vysavače Dolphin 2002 Plus a bazénové vysavače Dolphin Supreme M5 uspokojí všechny nároky běžných i náročných uživatelů. V případě potřeby dalších informací nás kontaktujte, vysavače bazénové automatické prodáváme, ale také pravidelně používáme a proto Vám rádi z našich praktických a odborných zkušeností poradíme, který vysavač je pro Vás nejlepší, aby splnil Vaše požadavky.

097

Automatické bazénové vysavače Dolphin - doprava a zaškolení zdarma

Bazénové vysavače mimořádná akce zaměřená na včechny bazénové automatické vysavače!!! Ke všem prodávaným automatickým bazénovým vysavačům Dolphin od nás jako bonus v naší mimořádné akci obdržíte: osobní doručení zakoupeného vysavače našim technikem, odborné sestavení vysavače, předvedení správné obsluhy vysavače přímo ve Vašem bazénu. Odborně Vám poradíme jak nejlépe provádět čištění a celkovou údržbu stroje. U všech automatických bazénových vysavačů Dolphin doprava, zaškolení zdarma! Potřebujete poradit, zavolejte.

Bazénové vysavače Dolphin Spring, Dolphin Supreme M3, Dolphin 2001, Dolphin Supreme M4, Dolphin 2002 Plus, Dolphin Supreme M5

Bazénové vysavače Dolphin výrazně šetří čas při pravidelné údržbě bazénu. Bazénové automatické vysavače čistí dno, stěny a vodní linku v bazénu. Pro získání vysoké kvality bazénové vody jsou tyto automatické bazénové vysavače Dolphin profesionální volbou. Bazénový vysavač Dolphin Spring a vysavač Dolphin Supreme M3 je určen pro menší nadzemní i zapuštěný bazén. Vysavač Dolphin 2001, nebo vysavač Dolphin Supreme M4 je vhodný do všech typů zahradních bazénů. Možnost zvolit optimální čistící program a čištění problematických míst v bazénu nabízí vysavač Dolphin 2002 Plus, nebo vysavač Dolphin Supreme M5, který je navíc vybaven dálkovým ovládáním.

Poloautomatické bazénové vysavače Baracuda, Topaze

Poloautomatické bazénové vysavače na rozdíl od automatických bazénových vysavačů čistí pouze dno bazénu. Bazénové vysavače poloautomatické jsou vhodným pomocníkem při údržbě každého bazénu. Mezi oblibené poloautomatické bazénové vysavače patří bazénové vysavače Kontiki, vysavače Baracuda a vysavače Topaze. V případě zájmu o bazénové automatické, poloautomatické bazénové vysavače nás neváhejte kontaktovat.

Poloautomatické, automatické bazénové vysavače - odborné poradenství

Český trh Vám nabízí poloautomatické a automatické bazénové vysavače různých typů. Jednotlivé typy automatických vysavačů se mohou lišit podle typu pro který povrch bazénu jsou vhodné. Rozdělení u poloautomatických vysavačů je podle průtoku vody. V případě, že průtok vody u poloautomatického vysavače je nižší, nebo vyšší než průtok vody pro který je vysavač určen, nemusí poloatomatický bazénový vysavač pracovat správně, nebo nemusí fungovat vůbec. Jestli zvažujete investici do nového bazénového vysavače a nejste si jistí správným výběrem, klidně nám zavolejte. Rádi Vám poradíme, které poloautomatické bazénové vysavače, nebo automatické bazénové vysavače jsou vhodné právě pro Vás. Automatické vysavače ušetří čas při údržbě bazénu.

Nabídka poloautomatických, automatických bazénových vysavačů

098
Poloautomatický bazénový vysavač Baracuda. Cena 3950,- Kč.

Poloautomatický bazénový vysavač Baracuda je vhodný pro všechny typy pískových filtrací. Připojení bazénového vysavače se provádí na sací trysku, nebo skimmer bazénu. Vysavač je dodáván s hadicí 10m. Velmi jednoduchá montáž. Oblíbený vysavač

Seznam součástek:

Těleso vysavače, regulátor ponoření, kulový usměrňovač, vnější kroužek, skládané těsnění, závaží k hadici, automatický regulátor průtoku, adaptér, deflektor, hadice 10m.

 

099

 

Poloautomatický bazénový vysavač Topaze. Cena 7490,- Kč.

Poloautomatický bazénový vysavač Topaze je určen pro čištění dna nadzemních a zapuštěných bazénů s plochým dnem. Připojuje se přes skimmer na pískové filtrační zařízení. Vysavač se pohybuje v bazénu náhodně. Jeho pohyb je ovlivňován ohybem, nebo kroucením hadice o délce 10m. Značkový vysavač vysoké kvality firmy Zodiac.

Seznam součástek:

Těleso vysavače, regulátor ponoření, kulový usměrňovač, vnější kroužek, skládané těsnění, závaží k hadici, automatický regulátor průtoku, adaptér, deflektor, hadice 10m.

 

  

106

Osobní dodání, sestavení, předvedení ve Vašem bazénu, na základě našich zkušeností poradíme s obsluhou, údržbou! Pro Vás vše ZDARMA!

Automatický bazénový vysavač Spring. Cena 17 250,- Kč.

Automatické bazénové vysavače Dolphin Spring jsou určeny pro čištění bazénů. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se o nic nemusíte starat, protože po ukončení 3 hodinového čistícího cyklu se bazénový vysavač sám vypne. Vysavač je určen k čištění dna bazénu a stěny bazénu do výše 40cm. Filtrační a čistící cyklus trvá 3 hodiny. Nepotřebuje žádné připojení na filtrační okruh bazénu. Je vhodný pro všechny bazény pravidelných tvarů s rovným dnem. Délka kabelu 15m.

 

101

Osobní dodání, sestavení, předvedení ve Vašem bazénu, na základě našich zkušeností poradíme s obsluhou, údržbou! Pro Vás vše ZDARMA!

Automatický bazénový vysavač Supreme M3. Cena 21 950,- Kč.

Automatické bazénové vysavače Dolphin Supreme M3 si pro svoji jednoduchost a velmi vysokou účinnost, získává stále více spokojených uživatelů. Vysavač automaticky setře, vyčistí a přefiltruje všechny nečistoty na dně a stěnách bazénu do výše 40cm. Tímto vysavačem odstraníte nečistoty ze dna bazénu, což se projeví na kvalitě vody a na nižší spotřebě chemikálií, chloru. Vhodný pro bazény pravidelných tvarů s rovným dnem, čistící cyklus trvá 3 hodiny. Plovoucí kabel 18m.

 

102

Osobní dodání, sestavení, předvedení ve Vašem bazénu, na základě našich zkušeností poradíme s obsluhou, údržbou! Pro Vás vše ZDARMA!

Automatický bazénový vysavač Dolphin 2001

Automatické bazénové vysavače Dolphin 2001 jsou určeny pro čištění dna a stěn všech typů zahradních bazénů. Je vhodný pro všechny bazény do délky 12m. Má zabudovaný speciální mikroprocesor který umožní po krátkém zmapování bazénu zvolit čistící cyklus, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost právě vašeho bazénu. Vysavač vyčistí nejen rovné plochy, ale také stěny. Délka plovoucího kabelu je 18m a doba automatického čistícího cyklu 6 hodin. Cena 27 950,- Kč. 

 

103

Osobní dodání, sestavení, předvedení ve Vašem bazénu, na základě našich zkušeností poradíme s obsluhou, údržbou! Pro Vás vše ZDARMA!

Automatický bazénový vysavač Dolphin Supreme M4

Automatické bazénové vysavače Dolphin Supreme M4 jsou svým kvalitním zpracováním a vysokou kvalitou čištění hodnoceny jako nejlepší bazénové vysavače na trhu. Vyčistí stěny, dno a vodní linku bazénu. Vysavač automaticky setře, vyčistí a přefiltruje všechny nečistoty v bazénu. Snadný a pohodlný přístup k filtračním vložkám a to rozevřením vysavače. Vysavač obsahuje otočný čep, který zabraňuje zamotání plovoucího kabelu o délce 18m. Navíc obsahuje třetí aktivní kartáč - lepší čištění bazénu. Doba čištění 2,5 hod. Cena 40 250,- Kč.

 

104

Osobní dodání, sestavení, předvedení ve Vašem bazénu, na základě našich zkušeností poradíme s obsluhou, údržbou! Pro Vás vše ZDARMA!

Automatický bazénový vysavač Dolphin 2002 Plus

Automatické bazénové vysavače Dolphin 2002 Plus obsahují dálkové ovládání, které se používá k naprogramování vhodného automatického čistícího režimu, nebo k ručnímu ovládání vysavače. Čistí dno, stěny a vodní linku. Čištění pomocí dálkového ovládání - umožňuje rychlé vyčištění silně znečištěných míst v bazénu, kde se vyskytuje větší množství nečistot. Dálkové ovládání umožní nastavit: dobu čistícího cyklu, čištění dna, stěn, nebo pouze vodní linky bazénu, přibližný tvar a velikost bazénu. Délka kabelu 18m. Cena 40 250,- Kč.

 

105

Osobní dodání, sestavení, předvedení ve Vašem bazénu, na základě našich zkušeností poradíme s obsluhou, údržbou! Pro Vás vše ZDARMA!

Automatický bazénový vysavač Dolphin Supreme M5

Automatické bazénové vysavače Dolphin Supreme M5 obsahují dálkové ovládání, které výrazně usnadňuje používání a svoji kvalitou a širokou nabídkou funkcí, patří mezi absolutní špičku mezi vysavači značky Dolphin!! Pro svoji efektivitu čištění je považován za nejlepší automatický bazénový vysavač na našem trhu. Čistí stěny, dno a vodní linku v bazénu. Pohodlný a velmi snadný přístup k filtračním vložkám rozevřením vysavače. Určeno pro bazény do 12m. Cena 46 950,- Kč.