Bazénová světla, bazénové nerezové žebříky

Bazénová světla a bazénové nerezové žebříky patří mezi žádané bazénové doplňky, které vylepší vzhled a usnadní používání bazénu. Bazénová světla a nerezové žebříky se prodávají v různém typovém provedení podle toho, ke kterému typu bazénu jsou určeny. Z naší nabídky bazénových světel a nerezových žebříků si vybere i velmi náročný uživatel. V případě, že jste na této stráce nenašli bazénové světlo, nebo bazénový nerezový žebřík který hledáte, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, protože zde nejsou uvedeny všechny možné typy světel a žebříků, které jsou aktuálně na trhu dostupné a které Vám můžeme nabídnout k prodeji.

Bazénové světla

Bazénové světla zvýrazní krásný vzhled Vašeho bazénu například při večerním posezení u bazénu s rodinou, nebo přáteli. Bazénové světla umožní osvětlit Váš bazén širokou škálou různých barev, nebo světelných efektů. Nově máme v nabídce barevná bazénová světla na dálkové ovládání, která umožní velmi efektně osvětlit Váš bazén. Pro bezproblémový provoz je nutné všechna světla připojit na bezpečnostní transformátor.

Bazénová světla nabídka

Světlo 300W

Bazénové světlo 300W pro všechny typy bazénů

Podhladinové světlo 300W je určené pro všechny typy bazénů. Vyrobeno z bílého plastu ABS. Osazení reflektoru do plastové dózy. Žárovka 300W/12V. Snadná výměna žárovky vytažením reflektoru nad hladinu. Včetně kabelu 2,5m šroubů, příruby, těsnění. Cena 2990,- Kč vč. DPH

 

Barevné světlo

Bazénové světlo barevné LED pro všechny typy bazénů

Podhladinové světlo vybavené 252 ks LED diod je určené pro všechny typy bazénů. Vyrobeno kompletně z bílého plastu ABS. Včetně dálkového ovládání pro zapnutí a vypnutí světla a změnu barvy osvětlení. Včetně kabelu 2,5 šroubů, příruby, těsnění. Cena 5990,- Kč vč. DPH

 

Bezpečnostní transformátor

Bezpečnostní transformátor pro bazénová světla 300W

Bezpečnostní transformátor pro různé podvodní světlomety zajišťuje bezpečné napájení bazénových světel 230V/12V, 300W s krytím IP44. Dlouhá životnost. Cena 2690,- Kč vč. DPH

 

Bazénové nerezové žebříky

Bazénové nerezové žebříky prodáváme v provedení tři stupně, nebo čtyří stupně. Bazénový nerezový žebřík je vyrobený z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli. Nerezové žebříky Standard 3 stupně s protiskluzovou úpravou jsou vhodné pro zahradní zapuštěné bazény o hloubce 120cm. Kotvící a instalační materiál je součástí žebříku. Nerezové žebříky Muro 3 stupně jsou určeny pro bazény o hloubce 120cm, ale vyžadují méně volného místa v okolí bazénu a proto se instalují převážně u zastřešených bazénů, protože šetří volné místo u bazénu. Žebříky Standard 4 supně a žebřík Muro 4 stupně jsou určeny pro všechny bazény, které mají hloubku 150cm.

Nerezové žebříky nabídka

Žebřík Standard

Bazénový nerezový žebřík Standard

Nerezové schůdky Standard jsou určené pro zapuštěné bazény. Madla i stupně jsou vyrobeny z kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 304. Mají jednotlivé stupně s protiskluzovou úpravou a jsou dodávány včetně plastového kotvení pro zabetonování s zemnící svorkou a nerezovými krytkami. Šířka schodů 500mm a vzdálenost ukotvení od hrany bazénu je 470mm.

Žebřík Standard 3 stupně pro bazénu do hloubky 120cm - cena 4990,- Kč vč. DPH

Žebřík Standard 4 stupně pro bazény do hloubky 150cm - cena 5490,- Kč vč. DPH

 

 

Žebřík Muro

Bazénový nerezový žebřík Muro

Nerezové schůdky Muro jsou určené pro zapuštěné bazény. Madla i stupně jsou vyrobeny z kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 304. Mají jednotlivé stupně s protiskluzovou úpravou a jsou dodávány včetně plastového kotvení pro zabetonování s zemnící svorkou a nerezovými krytkami. Šířka schodů 500mm a vzdálenost ukotvení od hrany bazénu je 170mm.

Žebřík Muro 3 stupně pro bazénu do hloubky 120cm - cena 4990,- Kč vč. DPH

Žebřík Muro 4 stupně pro bazény do hloubky 150cm - cena 5490,- Kč vč. DPH