Aqua Blue chemie, bazénová chemie

Chemie, Aqua Blue bazénová chemie je nutná k chemické úpravě bazénové vody všech zahradních bazénů. Pro vysokou kvalitu používáme bazénovou chemii Aqua Blue pro úpravu vody soukromých a veřejných bazénů. Vzhledem k tomu, že s používáním této bazénové chemie jsme velmi spokojeni, tak Vám nabízíme možnost prodeje této chemie za výhodné ceny. Tato bazénová chemie je vysoce koncentrovaná, tedy maximálně účinná!  Veškerou bazénovou chemii dodáváme pouze v originálním balení přímo od výrobce.

Dávkování chemie, bazénové chemie do bazénu

Pravidelné dávkování chemie, bazénové chemie se projeví na kvalitě bazénové vody. Chemie do bazénu se dávkuje v pravidelných intervalech v množství, podle velikosti, objemu Vašeho bazénu. Doporučené množství dávkování jednotlivé bazénové chemie do bazénu je napsáno na všech obalech jednotlivých chemických přípravků.

Používání chemie, bazénové chemie

Správné používání chemie, bazénové chemie vyžaduje určitou praxi a odborné znalosti. Jednou z hlavních činností naší firmy je kromě čištění bazénů a celoroční péče o bazén především chemická úprava vody zahradních bazénů. Určitě se Vám někdy stalo, že voda v bazénu je mléčná, zakalená, zelená atd. Jestli se Vám tedy něco podobného stalo a potřebujete pomoci, poradit jak postupovat a jaké vhodné přípravky zvolit, neváhejte a zavolejte! Rádi Vám pomůžeme, poradíme, nebo v případě zájmu Vám zašleme potřebnou bazénovou chemii, která dokáže vyřešit Váš aktuální problém. Chemie, bazénová chemie je nutnost pro bezproblémové používání bazénu!!

 

Bazenova-chemie

 

Nabídka chemie, bazénové chemie Aqua Blue do bazénu

Bazénová chemie PH mínus - granulát 1,5kg. Cena 160,- Kč vč. DPH

Bazénovou chemii PH mínus používáme pro snížení hodnoty PH v bazénové vodě. Chemie PH mínus granulát se rozmíchá v kbelíku s vodou a poté se aplikuje přímo do vody v bazénu při zapnuté pískové filtraci, kdy filtruje vodu.

Bazénová chemie PH plus - granulát 1kg. Cena 145,- Kč vč. DPH

Bazénovou chemii PH plus používáme pro zvýšení hodnoty PH v bazénové vodě. Chemie PH plus granulát se rozmíchá v kbelíku s vodou a poté se aplikuje přímo do vody v bazénu při zapnuté pískové filtraci, kdy filtruje vodu.

Bazénová chemie chlor šok - granulát 1kg. Cena 290,- Kč vč. DPH

Bazénovou chemii chlor šok používáme k šokové dezinfekci - zachlorování bazénové vody. Pevný chlorový granulát je rychle a beze zbytku rozpustný. Chemie chlor šok granulát se rozmíchá v kbelíku s vodou a poté se aplikuje přímo do vody v bazénu při zapnuté pískové filtraci, kdy filtruje vodu. Pozor na důkladné rozmíchání granulátu!! V případě špatného rozmíchání, nebo v případě přímého kontaktu například s bazénovou fólií může způsobit bílé fleky!

Bazénová chemie multifunkční tablety 1kg. Cena 290,- Kč vč. DPH

Bazénová chemie multifunkční tablety 200g pomalurozpustné obsahují chlor a dále přípravky zabraňující výskytu řas, vyvločkování nečistot a stabilizaci PH. Doporučené dávkování jedna tableta každých 14 dnů. Tablety se aplikují do bazénového plováku, který plave po vodní hladině, nebo přímo do skimmeru, který je součástí každého bazénu.

Bazénová chemie Anti Řasa - Algicid 1L. Cena 245,- Kč vč. DPH

Bazénová chemie Anti Řasa je tekutý přípravek, který se používá proti tvorbě řas a zelenání bazénové vody. V pravidelných malých dávkách slouží jako prevence proti tvorbě řas, zelené vodě. Aplikace přímo do bazénové vody.

Bazénová chemie vločkovač tekutý 1L. Cena 160,- Kč vč. DPH

Bazénovou chemii vločkovač tekutý používáme jako speciální přípravek k odstranění vyvločkování nečistot a kalů, nebo k projasnění bazénové vody. Vločkovač tekutý je chemie do bazénu, která absorbuje částice nečistot a umožňuje jejich zachycení ve filtračním zařízení bazénu. Aplikace vločkovače se provádí přímo do bazénové vody.

Bazénová chemie zazimovací roztok 1L. Cena 220,- Kč vč. DPH

Bazénová chemie zazimovací roztok je vysoce koncentrovaný prostředek, který přes zimní období, kdy se bazén nepoužívá zabraňuje tvorbě vápenatých usazenin, nečistot a růstu řas. Dávkování přípravku do bazénové vody.

Bazénová chemie parfém - aroma do vody 250ml. Cena 395,- Kč vč. DPH

Bazénová chemie parfém - aroma PINIE, KOKOS - VANILKA, CITRONELA je vysoce koncentrovaný prostředek, který nám místo obvyklého chlorového zápachu umožní velmi jemné, příjemné aromatické parfémování bazénové vody.

Bazénová chemie čistič okrajů 1L. Cena 180,- Kč vč. DPH

Chemie bazénová čistíč okrajů je prostředek, který rozpouští mastnoty a tuky usazené na stěnách bazénu. Chemii čistič okrajů tekutý naneseme pomocí houby na čištěná místa a opláchneme vodou. Vhodné pro všechny bazény.

Bazénová chemie čistič gelový 1L. Cena 280,- Kč vč. DPH

Chemie bazénová čistič gelový odstraňuje na stěnách bazénu vodní kámen, včetně linky podél vodní hladiny. Chemie čistič gelový se náší pomocí hadříku na čištěná místa a před použitím je nutné snížit vodní hladinu v bazénu