Celoroční péče o bazén

Správné čištění bazénu, péče o bazén, údržba bazénu, úprava vody, nebo používání bazénové technologie vyžaduje nejen čas, ale i odborné znalosti. Proto, pokud jste časově zaneprázdněni, nebo nezvládáte údržbu Vašeho bazénu podle Vašich představ, jsme tady my. Celoroční péče o Váš bazén Vám zajistí ničím nerušené, pohodlné koupání po celou sezonu. Ušetřený čas údržbou bazénu můžete plně věnovat Vaší rodině a přátelům.

Celoroční péče o Váš bazén po celou sezonu

Celoroční péče o Váš bazén probíhá následovně. Na začátku sezony Váš bazén a technologii odzimujeme a připravíme na letní provoz. 6x k Vám přijedeme podle předem dohodnutých termínů, nebo dle Vašeho požadavku. Váš bazén vyčistíme automatickým vysávacím robotem a odstraníme nečistoty ze dna a mastnotu usazenou na stěnách bazénu. Při čištění bazénu se přefiltruje všechna voda přes 50 mikronový filtr, který zachytí veškeré zárodky řas a mikroorganismů, což se výrazně projeví na vyšší kvalitě vody a nižší spotřebě bazénové chemie, zvláště chloru. Provedeme chemickou úpravu vody, proplach písku ve filtraci a kontrolu celé bazénové technologie. Na konci sezony Váš bazén a technologii pečlivě zazimujeme a připravíme na zimu.

Celoroční péče o bazén obsahuje

- odzimování bazénu a technologie na začátku sezony - ZDARMA!
- zazimování bazénu a technologie na konci sezony - ZDARMA!
- 6x pravidelná údržba a čištění automatickým vysávacím robotem
- veškerá použitá chemie pro úpravu vody v ceně
- drobné práce např. výměna písku ve filtraci - ZDARMA!

Celoroční péče pro Váš bazén cena od 19 990,- Kč vč. DPH ( dle velikosti bazénu )
Při objednání celoroční péče je zazimování a odzimování bazénu zdarma úspora 10 410,- Kč + cena dopravy!!!
K ceně celoroční péče o Váš bazén se účtuje 6x doprava 10Kč/1km

Využijte možnosti objednání celoroční péče o Váš bazén na letní sezonu již nyní!! S našimi službami Vám garantujeme diskrétnost, profesionalitu a maximální péči o Váš bazén. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Velice rádi odpovíme na veškeré dotazy. Těšíme se na setkání s Vámi u Vašeho bazénu.

 

Nabídka celoroční péče o bazén