Laminátové bazény, sklolaminátové bazény

Naše sklolaminátové bazény, laminátové bazény jsou zahradní bazény špičkové kvality, které prodáváme v bazénových kompletech a každý bazénový komplet obsahuje všechno pro základní provoz a instalaci bazénu!!!

Zahradní sklolaminátové bazény, laminátové bazény

Splnit si svůj sen a mít doma zahradní bazén vysoké kvality, nemusí být pouhým snem. Sklolaminátové bazény i laminátové bazény jsou vyráběny z polyesterové pryskyřice vyztužené skelným vláknem. Tento materiál je všem známý jako laminát, nebo sklolaminát. Je možné se setkat s různými názvy těchto bazénů, například zahradní sklolaminátový bazén, nebo laminátový bazén. Oba tyto podobné názvy označují jeden typ bazénu.

Kvalitní zahradní bazény laminátové, bazény sklolaminátové

Kvalitní zahradní bazény sklolaminátové, bazény laminátové jsou dokonale pevné a hladké zahradní bazény, vyrobené jako jediný monolitický kus bez jakýchkoliv spár po lepení, nebo svařování. Sklolaminátový, laminátový bazén má ještě navíc oproti plastům nebo fóliím mnohonásobně vyšší životnost, neoxiduje, nekřehne, je tepelně, tvarově stálý a odolný proti mechanickému poškození. Konstrukce těchto zahradních bazénů a jejich povrchová úprava umožní ponechat vodu v bazénech celý rok. Všechny laminátové bazény jsou opatřeny polyuretanovou izolační vrstvou, která zajistí maximální pevnost, ale především výborné tepelně izolační vlastnosti, díky níž jsou téměř nulové tepelné ztráty. Naše luxusní bazény, laminátové bazény obsahují románské schodiště s protiskluzovou úpravou. Velký důraz klademe nejen na atraktivní vzhled, proto je široká nabídka zahradních sklolaminátových, laminátových bazénů dodávána v povrchové úpravě s metalízou s efektem 3D ve dvou barevných odstínech světlomodrá, nebo tmavomodrá. Ke sklolaminátovému bazénu, laminátovému bazénu je možné připojení různého bazénového příslušenství podle Vašich požadavků. Důkazem vysoké kvality a dlouhé životnosti je záruka v délce 7 let, které ná sklolaminátový, laminátový bazén nabízíme. Na povrchovou úpravu všech laminátových bazénů, sklolaminátových bazénů je záruka dva roky.

Akce laminátové bazény, sklolaminátové bazény

Naše momiřádná akce na bazény laminátové, bazény sklolaminátové Vám nabízí možnost pořízení vysoce kvalitního bazénu, který Vám bude sloužit a stane se nedílnou součástí, ozdobou Vašeho domu, nebo zahrady.

Nabídka sklolaminátových bazénů, laminátových bazénů

Sklolaminátový, laminátový bazénový komplet obsahuje:

- sklolaminátový, laminátový bazén 6,2 x 3,2 x 1,5m
- polyuretanová tepelná izolace u laminátového bazénu ZDARMA!
- povrchová úprava světlomodrá, tmavomodrá metalíza s efektem 3D dle výběru
- standardní povrchová úprava – modrá barva sleva 10 000kč z konečné ceny!
- románské schodiště s protiskluzovou úpravou je součástí laminátových bazénů
- skimmer + vratné trysky
- písková filtrace 8m3/hod.
- písková náplň 50kg
- bazénové rozvody do 3m od bazénu
- veškerý pomocný a instalační materiál
- zaškolení obsluhy a údržby bazénu
- odborná montáž ZDARMA!

Mimořádné akce na laminátové bazény

Konečná cena laminátového bazénového kompletu v akci je 129 990,- Kč vč. DPH + doprava bazénu podle vzdálenosti. Využijte naši mimořádnou letní nabídku, která platí omezeně do zaplnění výrobní kapacity bazénů.

Nabídka sklolaminátový bazén, laminátový bazén

Sklolaminátový, laminátový bazénový komplet nabízí:

- sklolaminátový, laminátový bazén 4,3 x 3 x 1,5m
- polyuretanová tepelná izolace u laminátových bazénů ZDARMA!
- povrchová úprava světlomodrá, tmavomodrá metalíza s efektem 3D dle výběru
- standardní povrchová úprava – modrá barva sleva 5 000kč z konečné ceny!
- románské schodiště s protiskluzovou úpravou je součástí laminátového bazénu
- skimmer + vratné trysky
- písková filtrace 8m3/hod.
- písková náplň 50kg
- bazénové rozvody do 3m od bazénu
- veškerý pomocný a instalační materiál
- zaškolení obsluhy a údržby bazénu
- odborná montáž ZDARMA!

Naše nabídka akce na sklolaminátové, laminátové bazény

Konečná cena laminátového bazénového kompletu v akci je 99 990,- Kč vč. DPH + doprava bazénu podle vzdálenosti. Mimořádná letní nabídka laminátových bazénů platí omezeně do zaplnění výrobní kapacity bazénů.